Druk, druk, druk, ... We hebben het allemaal ongelofelijk druk. Teveel emails, teveel vergaderingen, teveel taken, ... te weinig tijd!
Wil jij ook eindelijk eens zaken op orde krijgen en tegelijkertijd ook uw rust terugvinden?
Dan is het boek Zen to Done misschien wel een aanrader.

Zen To Done

Zen to doneDit boek werd geschreven door Leo Babauta (Zenhabits.net) wat wereldwijd gezien wordt als de ultieme mashup van David Allen’s ‘Getting Things Done’ en Stephen Covey’s ‘7 habits of successful people’.
Martijn Aslander, een van de bezielers van Lifehacking.nl, heeft dit boek vertaald.

Het boek is geschreven vanuit de vaste overtuiging dat echt iedereen slechte, oude gewoontes af kan leren zolang u maar vastberaden bent uw leven te willen verbeteren en u niet al te grote stappen ineens zet. Het lezen van dit boek is de eerste stap!

10 nieuwe gewoontes

In het boek krijg je 10 nieuwe gewoontes aangereikt.

  1. verzamelen
  2. verwerken
  3. plannen
  4. doen
  5. een eenvoudig en betrouwbaar systeem opzetten
  6. orde scheppen
  7. controleren
  8. verder vereenvoudigen
  9. routines bedenken
  10. uw passie vinden en volgen

Zin om efficiënter te werken en de rust terug te vinden?

Het lezen van het boek kan zeker een eerste stap zijn om efficiënter te werken, te leven en om de rust terug te vinden. Een opleiding of individuele coaching kan je helpen om nog concreter met dit thema aan de slag te gaan of om dit ook daadwerkelijk in je leven toe te passen.
Zin om ermee aan de slag te gaan? Neem vrijblijvend contact op.

Het boek kun je GRATIS downloaden.

Heb je het boek gelezen? Wat zijn jouw bevindingen?

Andere artikels die je misschien interessant vindt: